Kurumsal  |  Satış Noktalarımız  |  Banka Bilgileri  |  Kampanyalar  |  Çok Satanlar  |  Müşteri Hizmetleri
Doktrin Yayınları »

Kurumsal

Paylaş | Doktrin Yayınları

2014 yılında kurulan Doktrin Yayınları var olan ortaklık yapısı, geçmişte faaliyette bulunduğu kurslar ve hala devam etmekte olan okul faaliyetleri nedeniyle öğretmenlere ve dolayısıyla kitap yazarlarına çok önem veren bir firmadır. İşini severek yapan öğretmenlerden oluşan kadrosuyla, hazırladıkları kitaplar her zaman güncel olmayı başarmıştır.

Doktrin Yayınları ilk olarak KPSS yayınları ile faaliyete başlayıp, daha sonra Sıfırdan Sonsuza Serisi ile YKS (TYT - AYT) kitapları çıkartarak üniversite hazırlık grubuna, ayrıca ALES ve DGS sınavlarına da hizmet vermeye başlamıştır. Bu yıl ise KPSS, YKS, ALES ve DGS ürünlerinin yanında LGS kitapları da çıkartarak ürün yelpazesini genişletmiştir.

Ana merkezi İstanbul’un Bakırköy ilçesinde olan Doktrin Yayınları, doktrinkitap.com internet sitesi ile e-ticaret ile ilgili, doktrindijital.com sitesi ile akıllı tahta uygulamaları konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Sınava giren tüm öğrencilere doğru bilgiyi, en güncel ve en hızlı şekilde sunmak amacıyla faaliyetlerine devam eden Doktrin Yayınları, eğitime destek vermeye devam edecektir.

Tüm öğrencilere başarılar dileriz…

E-Posta Bültenimize Kayıt Olmak İster Misiniz?

E-Bültenimize kayıt olun, indirimlerden ve fırsatlardan önce siz haberdar olun.

Copyright © 2023. Doktrin Yayınları
Alaturka Dijital
Facebook youtube instagram
Alaturka Dijital